O Autorze

Narciarz - instruktor wykładowca PZN, fotografik, entuzjasta turystyki rowerowej. W zajęciach Szkoły Narciarskiej i Sudeckiego Klubu Sportowego Aesculap uczestniczy od 1970 roku. Uczy jazdy na nartach, prowadzi szkolenia kadry instruktorskiej. Kontynuuje tradycje rodzinne w wychowaniu dzieci i młodzieży w duchu wartości, wychowaniu przez sport. Przez jego ręce przewinęło się setki narciarzy. A od 1995 roku (kiedy to zdobył stopień instruktora wykładowcy) - wszyscy wszyscy młodzi nauczyciele narciarstwa w Aesculapie. Do 1995 roku zajmował się trenowaniem zawodników. Wyprowadził sport z klubowego "zaścianka" na areny ogólnopolskie i międzynarodowe. Po sukcesach jego zawodników, pozostali członkowie Aesculapa uwierzyli, że można wygrać w Zakopanem czy Bielsko-Białej.

Michał Rażniewski swoje doświadczenie z pracy w Aesculapie i umiejętności fotograficzne wykorzystuje przy prowadzeniu tego serwisu internetowego. W 2000 roku opublikował w Sieci swoją pierwszą stronę www - galerię fotografii. W tym samym czasie rozpoczyna pracę nad witryną Aesculapa. Redaguje ją, tworzy grafikę i pisze w html. Serwis, mimo swojego regionalnego charakteru, zdobywa coraz większą popularność wśród internautów. Michał Rażniewski urodził się we Wrocławiu w 1953 roku. Od 57 lat jest mieszkańcem Jeleniej Góry. Fotografuje od 1981 roku. Swoje pierwsze zdjęcia wykonał starym mieszkowym aparatem "Ercona", który używa do dziś. Fotografią zainteresował się, kiedy na świat przyszła jego córka Joasia. Trzeba było jakoś uwieczniać jej pierwsze kroki, chrzest, urodzinowe przyjęcia czy rodzinne spacery po osiedlowych ścieżkach "Zabobrza". Fascynowała go fotografia czarno-biała, z całym procesem jej tworzenia. Czerpał radość z tego, że ma duży wpływ na tworzenie obrazu fotograficznego i końcowy wygląd odbitek.

Od 1985 roku uczestniczy w spotkaniach Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz wystawach, konkursach i plenerach. Fotografuje pejzaż i sport. Ostatnio zajmuje się tworzeniem galerii internetowych zawierających jego dotychczasowy dorobek fotograficzny: fotoreportaże z wypraw rowerowych oraz fotografie artystyczne okolic Jeleniej Góry - portfolio autora. Publikuje swoje zdjęcia w sieci, uznając to za najłatwiejszy sposób dotarcia do odbiorców . Tworzy także filmy.

Laureat Nagrody Starosty Jeleniogórskiego "LICZYRZEPY" w dziedzinie turystyki.Blog foto-video autora - tutajCopyright © Michał Rażniewski
Wszelkie prawa zastrzeżone


Działy
 
 

Menu główne

 
Strona główna
Działalność
Łysa Góra
Klub - info
Kontakt
Historia
Galeria
Lato
Sport
Artykuły
Jelenia Góra
TV Aesculap
Autor witryny
T. S. Rażniewscy
Linki
 

Łysa Góra

 
Dekalog narciarza
Trasy i wyciągi
Ceny biletów
Nauka jazdy
Pogoda
Lato
Dojazd
Jazda konna
Bar Łysa Góra
Baza hotelowa
Napisano o nas
Trasy rowerowe
Łysogórki MTB
 

Nasi Partnerzy

 
SITN


Bezpieczny stok
PSNIT
Gmina Jeżów Sudecki
UM Jelenia Góra